KONST / Litografier / Färglitografi 15243266
nr 1524 3266
Anders Appelqvist
(f. 1958), Sverige
Signerad, numrerad 143/250. Färglitografi, bildmått: 55x84 cm, yttermått inklusive ram: 75x103 cm
Anders Appelqvist, svensk målare född i Västerås 1958.
Utrop:
500 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 27 februari 2023
kl 18:17:59
100 kr
900 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
600 kr
700 kr (Budbetjänt)
800 kr
900 kr (Budbetjänt)
Anders Appelqvist
Läs mer om Anders Appelqvist